SKLADNÍK (25.-33.000)

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Rádi pracujete ve skladu a práce s ještěrkou Vám nedělá problém? Chcete se stát součástí nově se rozjíždějící společnosti a být tak u zrodu nové firmy, která Vám umožní se kariérně posouvat? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis a staňte se novým SKLADNÍKEM (25.-33.000) - pro společnost, která svou výrobu teprve rozjíždí!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • manipulace s VZV
  • zaskladňování zboží
  • kontrola zboží v systému
  • kooperace s výrobou

Co požadujeme?

  • 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • průkaz na VZV (propadlý obnovíme)
  • ochotu pracovat ve 3-směnném provozu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • měsíční bonusy
  • stravenky
  • možnost se podílet na rozjezdu nové výroby!

  • místo výkonu práce: v blízkosti Plzně