PRACOVNÍK NA PŘEPÁŽCE STROJÍRENSTVÍ (25 - 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s komunikací se zákazníky a poradenskou činností. Jste vstřícní a ochotní naslouchat? Baví Vás rozšiřovat si povědomí v oboru strojírenství? Pokud je Vaše odpověď třikrát ano, pak hledáme právě Vás! Úspěšná česká společnost hledá do svých řad: Pracovníka na přepážku - strojírenství

Pracovní náplň

  • Komunikace, prodej a obsluha zákazníků.
  • Skladová evidence materiálu.
  • Zodpovědnost za chod skladu.
  • Kontrola správnosti dokumentů.
  • Vychystávání, naskladnění, označení materiálu.
  • Správa dokumentů.

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou).
  • Praxi na obdobné pozici.
  • Základní znalost práce s PC (MS Excel a Word).
  • Orientaci v technické dokumentaci.
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost.

Co nabízíme?

  • Pozice vhodná pro muže i ženy.
  • Práci pro stabilní českou společnost.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Stravenky.
  • Zaškolení.
  • Nástup dohodou (možný ihned).
  • Pracoviště: centrum Brna.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.