VEDOUCÍ KVALITY - AUTOMOTIVE (40.000 - 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Jste vůdce a máte zkušenosti z automobilového průmyslu? Hovoříte plynule anglicky a máte praxi z oddělení kvality? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní automobilová společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ KVALITY - AUTOMOTIVE (40.000 - 60.000 Kč)

Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Vedení menšího týmu.
  • Řešení případných vad a reklamací.
  • Odpovědnost za implementaci.
  • Řešení požadavků zákazníka.
  • Podílení se na optimalizace zavedených procesů.
  • Účast na jednáních s dodavateli.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Prokazatelnou praxi v oddělení kvality a praxi z automobilového průmyslu.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou.
  • Znalost ISO 16949 a kvalitních metod pro automotive.
  • Zkušenost s 3D měřením je výhodou.
  • Zkušenosti s vedením lidí.

Co nabízíme?

  • Roční bonusy ve formě mzdy na víc.
  • Obědy za zvýhodněnou cenu.
  • Firemní tarif pro celou rodinu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na kulturu
  • A spousta dalších bonusů!

  • Místo výkonu: okres Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.