OBCHODNÍ KONZULTANT STAVEBNICTVÍ (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Hledáme obchodního konzultanta pro obchodní jednotku, kde bude Vaším hlavním úkolem zpracování nabídky pro stávající i nové klienty. Pokud jste komunikativní osoba a nebojíte se technické dokumentace, radí se s Vámi uvidíme na pohovoru! Obsazujeme: OBCHODNÍ KONZULTANT STAVEBNICTVÍ (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • zpracování nových objednávek a poptávek
  • poskytnutí zákaznického servisu naším stávajících i novým klientům
  • příprava cenové nabídky
  • podpora obchodního manažera
  • průběžné sledování vývoje objednávky

Co požadujeme?

  • orientaci v oblasti stavebnictví nebo strojírenství
  • příjemné vystupování
  • uživatelskou znalost MS office
  • praxi z oblasti zákaznického servisu nebo obchodu výhodou

Co nabízíme?

  • stabilní výši mzdy
  • příjemné pracovní prostředí bez stresu
  • pracovní místo vhodné jak pro muže tak i pro ženy
  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • pracovní místo je vhodné i pro osoby bez praxe
  • plně vás zaškolíme

  • místo výkonu práce: cca 15-20 minut z Mladé Boleslavy