INTERNÍ AUDITOR KVALITY (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máš komplexní znalosti v oblasti kvality a velmi dobrou znalost ISO 9001? Pokud máš navíc pokročilou angličtinu a jsi zodpovědný, pošli mi svůj životopis! Buď náš nový INTERNÍ AUDITOR KVALITY (45-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • interní audity projektů, jejich analýzy a vyhodnocování
  • zlepšování procesů v návaznosti na zjištěné nedostatky
  • školení v rámci kvality
  • neustále zlepšování systémů kvality a jejich zavádění ve společnosti

Co požadujeme?

  • pokročilá znalost anglického jazyka - včetně odborné komunikace
  • komplexní znalost procesů kvality
  • pokročilou znalost ISO 9001

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na Vánoce
  • roční bonus
  • obědy zdarma
  • věrnostní bonusy

  • Místo výkonu práce: cca 20 minut autem od Plzně