DATABASE ADMIN - ORACLE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pro jednoho z našich klientů hledáme šikovného a zkušeného databázového administrátora s Oracle. Jde o českou vývojářskou společnost, která pracuje na různých projektech v oblasti informačních systémů a telekomunikací. Pokud Vás to zajímá, tak reaguje na inzerát: DATABASE ADMIN - ORACLE

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Administrace Oracle databází.
  • Spolupráce na návrhu instalaci a konfiguraci Oracle prostředí.
  • Správa a tvorba Oracle DB.
  • Podpora a konzultace naších klientů a partnerů.

Co požadujeme?

  • Zkušenost s administraci Oracle
  • Znalost Linux a aspoň základní znalost Windows
  • Analytické myšlení a proaktivní přístup.
  • Znalost anglického jazyka na technické úrovni.

Co nabízíme?

  • Finanční ohodnocení dle zkušenosti.
  • Práci ve stabilní IT společnosti.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost plného home office.
  • Kurzy a školení.
  • Firemní vůz k soukromému využití.
  • Multisport a stravenkovou kartu.
  • Fiskální odměny.
  • Skvělé teambuildingové akce, i v zahraničí.
  • A spoustu dalších výhod..

  • Místo výkonu: Brno