MANAŽER PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte obdobné zkušenosti z oblasti plánování a řízení výroby ve strojírenství? Rádi byste se uplatnili v perspektivní a stabilní společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Ovládáte německý jazyk na pokročilé úrovni? Jste samostatní, flexibilní a dokážete vest tým pracovníků? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis! Prestižní strojírenská společnost hledá nového člena do svého týmu na pracovní pozici: MANAŽER PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Pracovní náplň

  • plánování a dohled nad výrobními zakázkami
  • vedení pracovníků řízení zakázek
  • spolupráce s dalšími vedoucími jednotlivých odděleními výroby
  • komunikace s centrálou v zahraničí
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • praxi z oblasti plánování a řízení výroby ve strojírenství
  • znalost metod štíhlé výroby, 5S, Kaizen
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • flexibilitu, zodpovědnost, vedoucí schopnosti

Co nabízíme?

  • výborné mzdové ohodnocení včetně 13. platu
  • týden dovolené navíc
  • perspektivní práci v nadnárodní společnosti
  • možnost osobního růstu
  • profesního vzdělání
  • bezplatné jazykové kurzy
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na životní pojištění
  • práci v Jihomoravském kraji