KONSTRUKTÉR (až 35000 Kč)

Neaktivní nabídka

29000 - 35000 Kč

Máš zkušenosti na pozici konstruktéra a baví Tě to? Umíš pracovat v 3 D programech? Hledáme nového kolegu/kolegyni do pohodového týmu.

Pracovní náplň

  • vyvíjení a konstruování 2D a 3D modelů součástí a dílů v prostředí CAD software podle specifikací zákazníků
  • podrobování digitálních 2D a 3D modelů analýzám
  • zhotovování výkresové a technické dokumentace
  • konzultování a řešení technických problémů s interními a externími zákazníky
  • podílení se na zavádění změn do sériové výroby
  • vytváření tech. návrhů dle zadání, CAD modely a výkresy
  • přepracování výkresů od zákazníka
  • úprava stávající dokumentace
  • konstruování technologických přípravků
  • konstrukce přidělených produktů
  • částečný HO
  • práce v SAPu, v Solidworksu

Co požadujeme?

  • min SŠ
  • základní znalost 3 D programů (Solidworks, Inventor, ...)
  • znalost čtení ve výkresové dokumentaci
  • milý bezproblémový člověk ochotný se učit novým věcem
  • vlastní nápady uvítáme

Co nabízíme?

  • 7,5 hod pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + výhody pro rodiče
  • zajištění bezplatné zdravotní péče
  • příspěvek na stravování
  • Cafeterie
  • příspěvek na penzijko
  • po zkušebce šéf taky něco dá, pokud jsi dobrý
  • vzdělávání zaměstanců
  • nikde nekouříme
  • pojištění odpovědnosti
  • čištění a údržba oděvu
  • firemní grilování, fitko
  • místo výkonu práce Kuřim

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.