SPECIALISTA BOZP, PO A ŽIV. PROSTŘEDÍ

Máte zkušenosti v oblasti EHS ve výrobní společnosti? Dobře se orientujete v problematice bezpečnosti práce a ochraně životního prostředí? Zvládáte angličtinu slovem i písmem? Zašlete nám svůj životopis a my s vámi vše probereme! Úspěšná výrobní společnost se sídlem v Hodoníně přijme schopného kolegu/kolegyni na pozici SPECIALISTA BOZP, PO A ŽIV. PROSTŘEDÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Zajištění EHS procesů ve výrobní společnosti
  • Provádění kontrolní a auditní činnosti
  • Identifikace rizik a zajištění prevence
  • Realizace školení v oblasti BOZP a PO
  • Spolupráce s vedením společnosti
  • Komunikace se zahraničními kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání – nejlépe technického oboru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Certifikace v oboru výhodou
  • Komunikativní úroveň angličtiny podmínkou
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Výborné komunikační dovednosti a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Motivující finanční dovolené
  • 5 týdnů dovolené
  • Čtvrtletní bonusy
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Dotované stravování

  • Místo výkonu práce: Hodonín