PERSONALISTA/- KA S KREATIVNÍM DUCHEM (35-43.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Rádi inovujete a máte otevřenou mysl pro nové nápady a rozvoj firmy v oblasti HR? Hledáte vlídné prostředí stabilní firmy (ne automotive) s fajn kolegy? Pokud ANO, potom není na co čekat, napište nám! Úspěšná společnost působící v oblasti výroby hledá posilu do svého HR týmu na pozici:

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Podílení se na aktivní realizaci HR strategie
  • Inovace v procesech odměňování/vzdělávání
  • Práce na náborových aktivitách společnosti
  • Administrativní úkony spojené s pozicí
  • Práce se sociálními sítěmi

Co požadujeme?

  • úplné střední vzdělání
  • relevantní praxe na obdobné pozici
  • znalost pracovně právní legislativy
  • aktivní přístup a nadhled k HR oblasti
  • komunikativní anglický nebo německý jazyk
  • kreativní a neotřelé myšlení velkou výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené pro dostatek odpočinku
  • vzdělávací kurzy
  • dotované stravování
  • pohodlná cesta do práce
  • příjemný kolektiv a podpora vedení
  • další benefity rádi upřesníme na pohovoru :)

  • místo výkonu práce: Plzeň