SVÁŘEČ

mzdové ohodnocení

Třebíč

Umíte svařovat metodou WIG nebo MIG/MAG? Máte chuť se dále zdokonalovat? Pak nám pošlete životopis!

Pracovní náplň

  • svářečské práce při výrobě strojních součástí dle výrobní dokumentace
  • výběr vhodných nástrojů a svařovacích přístrojů pro očištění a přípravu ploch, které se mají svařovat
  • čištění a zkoušení provedených prací za použití různých příslušných pomůcek

Co požadujeme?

  • zkušenosti se svařováním metodou WIG nebo MIG/MAG
  • znalost práce s výrobní dokumentací
  • čtení technických výkresů
  • pozice je vhodná pro muže i ženy

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní strojírenské společnosti
  • kafeterii
  • příspěvek na stravování, na dopravu, na vzdělávání
  • závodní jídelnu
  • osobní a profesní rozvoj
  • kurz angličtiny

  • lokalitu: Třebíčsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.