VÝROBNÍ MANAŽER - STROJÍRENSTVÍ

mzdové ohodnocení

Slovensko

Zavedená zahraniční společnost hledá do svého managementu zkušeného kandidáta na pozici:

Pracovní náplň

  • vedení výrobního provozu
  • plánování strategie výroby společnosti
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu v odpovídající kvalitě
  • zavádění nástrojů štíhlé výroby ke zvyšování celkové produktivity
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy
  • analýzy a reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • min. 3 roky praxe na manažerské pozici ve strojírenské společnosti
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • znalost metod a nástrojů Lean Managementu
  • dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • pozici ve vrcholovém managementu společnosti
  • zázemí společnosti s tradicí
  • možnost seberealizace
  • možnost odborného růstu
  • set zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: východní Slovensko