SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S AJ (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Hledáte zajímavou pozici v administrativě a zákaznickém servisu? Chcete denně komunikovat v angličtině? Baví Vás organizovat a zajišťovat věci v čas a v termínu? Pojďte s námi vykročit k lepším zítřkům. SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S AJ (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za dodržování termínů
  • Běžná administrativa a komunikace s klienty
  • Plánování jednotlivých dodávek
  • Koordinace projektů
  • Úzká spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovní
  • Min. středoškolské vzdělání
  • Znalost MS Office – Excel, Outlook
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Komunikativnost, týmovost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • další osobní vzdělávání
  • Finanční příspěvek na stravování
  • intenzivní použití cizího jazyka
  • příspěvky na sportování

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové