SERVISNÍ TECHNIK - ZAHRANIČÍ (30-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu a rád cestujete za prací do zahraničí? Máte platnou vyhlášku elektro 50/1978 a domluvíte se anglicky? Pak nám ihned zašlete životopis a staňte se SERVISNÍM TECHNIKEM!

Pracovní náplň

  • Zprovoznění strojů a jejich následné testování
  • Předání zařízení a školení obsluhy a údržby
  • Komunikace a spolupráce s dalšími odděleními
  • Servisní zásahy, identifikace a opravy poruch
  • Navrhování testů dle zadání funkčnosti

Co požadujeme?

  • Vzdělání elektrotechnického oboru
  • Platnou vyhlášku 50/1978 min. §6
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Ochotu cestovat v rámci výjezdů do zahraničí
  • Pečlivost a zručnost s citem pro mechaniku

Co nabízíme?

  • Přátelský kolektiv
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Firemní akce a večírky

  • Místo výkonu práce: okres Semily + zahraničí