FINANČNÍ PLÁNOVAČ NOVÝCH PROJEKTŮ (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Umíš dobře anglicky a hledáš novou výzvu? Pokud máš vejšku a troufneš si na nové projekty, pak neváhej a pošli mi životopis! Ukaž nám co v Tobě je a buď náš: FINANČNÍ PLÁNOVAČ NOVÝCH PROJEKTŮ (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za finanční plánování nových projektů
  • optimalizace nákladů na nové projekty
  • spolupráce s odděleními napříč společností

Co požadujeme?

  • ideálně vysokoškolské vzdělání ( technické, či finanční zaměření výhodou)
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • zodpovědnost a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • dotované stravování
  • Cafeterii

  • místo výkonu práce: Plzeň