VEDOUCÍ KVALITY S AJ

Máte zkušenosti ve vedení oddělení kvality a komunikativní znalost AJ? Rádi byste se podíleli na úspěchu mezinárodní výrobní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost s významným postavením na světovém trhu hledá vhodné kandidáty/ky na pozici: VEDOUCÍ KVALITY S AJ - MOTIVUJÍCÍ MZDA A BENEFITY

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za řízení procesů a standardů kvality
  • identifikace interních neshod a navrhování zlepšení
  • tvorba preventivních opatření
  • kontrola systému výrobní kvality
  • vedení zákaznických reklamací
  • zodpovědnost za interní a externí audity

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření (elektro, automotive výhodou)
  • praxe na pozici manažera kvality ve výrobní společnosti
  • pokročilá znalost AJ
  • znalost metod kvality – 8D, FMEA, PPAP aj.
  • orientace v ISO 9001
  • zkušenosti s vedením týmu
  • samostatnost, kreativita, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní zahraniční společnosti
  • zaměstnání s možností profesního rozvoje
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • program podpůrné péče o zdraví zaměstnance
  • práce v Olomouckém kraji