CNC BRUSIČ NA 2 SMĚNY (25.-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

29000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste vyučeni v oboru obrábění kovů? Chcete uplatnit své znalosti z broušení CNC? Hledáte práci se zajímavým finančním ohodnocením a nevadí Vám práce na 2 směny R/O? Tak máme práci přímo pro Vás! Zašlete mi svůj životopis a chopte se zajímavé pracovní příležitosti!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Nastavování a seřizování strojů
  • Programování a seřízení CNC brusek a CNC obráběcích strojů
  • Kontrola a údržba
  • Odladění nových technologií
  • Práce s výkresovou dokumentací

Co požadujeme?

  • Min SOU v oboru obrábění kovů, brusič, mechanik CNC
  • Zkušenosti s obráběcími stroji a konvenčními bruskami
  • Orientace v technických nákresech
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Zručnost a ochota pracovat na 2 směny R/O

Co nabízíme?

  • Mzda od 25. do 45.000 Kč dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Čisté klimatizované prostředí
  • Kariéra zaručena
  • Benefitní systém
  • Pravidelné prémie
  • Místo výkonu práce Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.