ELEKTRIKÁŘ - NÁSTUPNÍ BONUS

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenost s elektro údržbou ve výrobě? Jste ochotní pracovat ve směnném provozu? Hledáte stabilní práci na Pardubicku? Uvítáte nástupní bonus od zaměstnavatele? Tak je tato pracovní pozice určena právě Vám! Úspěšná výrobní automotive společnost přijme šikovnou posilu na pozici ELEKTRIKÁŘ (30 - 36.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • zajištění bezpečného chodu výrobních linek
  • odstaňování případných poruch
  • spolupráce s ostatními kolegy
  • provádění údržby

Co požadujeme?

  • SOU s elektro zaměřením
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb., paragraf 6
  • praxi pozici elektrikář ve výrobě alespoň 2 roky
  • ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
  • nástupní bonus až 50.000 KČ
  • týden dovolené navíc
  • dotované stravování
  • lokalita: Ústí nad Orlicí