BRUSIČ NA CNC STROJÍCH - NÁSTUP IHNED (28 - 38.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Umíte ovládat CNC brousící stroje? Chce působit ve stabilní a rozvíjející se společnosti? Práce na směny Vám nedělá problém? Jste tím, koho hledám! Brněnská společnost zabývající se obráběním kovů hledá kolegu na pozici: BRUSIČ NA CNC STROJÍCH - NÁSTUP IHNED (28 - 38.000 KČ)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • obsluha a seřizování CNC brusky
  • výměna obráběcích nástrojů
  • kontrola obrobených kusů
  • spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • alespoň SOU vzdělání v technickém oboru (obráběč kovů výhodou)
  • zkušenosti s obsluhou CNC brusky
  • manuální zručnost a samostatnost
  • ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • finanční bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • firemní akce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.