MANAŽER LOGISTIKY (80-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máš zkušenosti s vedením logistiky a nákupu? Zvládneš optimalizovat současné projekty a zároveň si troufneš na projekty nové? Pak jsi to právě ty, koho hledáme! Chop se výzvy a buď náš nový: MANAŽER LOGISTIKY (80-100.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • řízení a koordinace oddělení logistiky, nákupu a dispozice
  • optimalizace logistických procesů
  • práce na nových projektech
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • zkušenosti na vedoucí pozici v logistice
  • perfektní znalosti logistických procesů
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • německý jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • motivační finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravu
  • příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce: cca 15 minut autem od Tachova