PROJEKTANT PRŮMYSLOVÝCH STAVEB (45-55000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte vystudovanou vysokou školu stavební? Poradíte si s technickou dokumentací a legislativou? Máte již zkušenosti s realizací projektů? Pak jste náš člověk! Stabilní společnost hledá kolegu na pozici: PROJEKTANT PRŮMYSLOVÝCH STAVEB

Pracovní náplň

  • navrhování řešení v rámci stavební dokumentace
  • řešení legislativních otázek s dodavateli
  • podílení se na realizaci výstavby
  • zajistit a zrealizovat nejvýhodnější řešení v rámci stavby
  • spolupráce s ostatními útvary společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání stavební
  • minimálně 3 roky praxe ve stavebnictví a oblasti průmyslových staveb
  • uživatelská znalost MS Office
  • pokročilá znalost AJ nebo NJ
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • bonusy/prémie
  • dovolená 5 týdnů
  • mobilní telefon
  • notebook
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce - Mladá Boleslav