TECHNIK VÝROBNÍ KVALITY - SENIOR

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Znáš systémy jakosti a nástroje kvality? Máš zkušenost s interními audity a rád komunikuješ se zákazníky? Pak neváhej a pošli mi životopis. Buď náš příští: TECHNIK VÝROBNÍ KVALITY - SENIOR (50 - 55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky a řízení zákaznických reklamací.
  • Vedení týmu.
  • Tvorba zlepšovacích prostředků.
  • Provádění kontroly dodržování technologických postupů.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ (strojní, technologie).
  • Technické myšlení, orientace ve výrobní dokumentaci.
  • Zkušenost v oboru na obdobné pozici.
  • Angličtina na komunikativní úrovni.

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí společnosti.
  • Pružná pracovní doba.
  • Penzijní připojištění.
  • 13. mzdu.
  • Stravenky.
  • Závodní stravování.
  • Pozice vhodná pro muže i ženy.
  • Místo pracoviště: Jihlava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.