MANAŽER VÝVOJE (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-sever

Jsi spolehlivý a proces vývoje je tvoje parketa? Bací tě vyjednávat, ale zvládáš i plánování nových výrobních procesů? Pak si to právě ty, koho hledáme! Chyť příležitost za pačesy a buď náš nový: MANAŽER VÝVOJE (50-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • odpovědnost za vývoj výrobních procesů
  • jednání s dodavateli
  • vedení elektronické laboratoře
  • odpovědnost za pravidelnou údržbu elektronických zařízení

Co požadujeme?

  • ideálně vysokoškolské, popřípadě vyšší odborné vzdělání
  • perfektní znalost anglického nebo německého jazyka pro denní komunikaci s jednatelem
  • vyhláška 50 §6 a vyšší
  • znalost elektrotechniky, popřípadě programování

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • pololetní prémie
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • stravenky
  • smlouva na neurčito

  • Místo výkonu práce: cca 20 minut autem od Plzně