CONTROLLER SPECIALISTA - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Jste absolvente vysoké školy v oboru ekonomie? Baví Vás čísla a na škole jste kralovali v oblasti controllingu? Hledáte zajímavou práci, která Vám nabídne stabilní zázemí a příjemné prostředí? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Česká obchodně-výrobní skupina hledá posilu na pozici: CONTROLLER SPECIALISTA - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Pravidelný reporting výsledků
  • Analýza dat a roční plánování
  • Tvorba a zavádění controllingových procesů
  • Pravidelná tvorba kalkulací
  • Kooperace s externími firmami a finanční účtárnou
  • Nárazová práce mimo kancelář
  • Kontrola obchodních a výrobních aktivit

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • Znalost analýz a reporting dat
  • Základní znalosti a orientace v problematice účetnictví a daní
  • Procesní uvažování
  • Výhodou je zkušenost s ekonomickým IS např. Helios Orange
  • Pokročilá znalost MS Excel

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce ve významné a úspěšné společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Jazykové kurzy
  • Odborná vzdělávací školení
  • Flexibilní pracovní doba

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko