TECHNIK BOZP A EKOLOGIE VE VÝROBĚ (35.-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máte znalost legislativy v oblasti BOZP a PO a povědomí o nakládání s chemickými látkami ve výrobě? Skvělá, zašlete nám svůj životopis. Hledáme: TECHNIK BOZP A EKOLOGIE VE VÝROBĚ (35.-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění prevence rizik v oblasti bezpečnosti práce
  • tvorba dokumentace bezpečnosti a požární ochrany
  • školení zaměstnanců
  • kontrola správnosti nakládání s chemikáliemi ve výrobě
  • pravidelná kontrola pracovišť z hlediska dodržování pravidel bezpečnosti

Co požadujeme?

  • prokazatelnou praxi z oblasti BOZP a PO
  • znalost požadavků na bezpečnost práce ve výrobním prostředí
  • angličtinu nebo němčinu na mírně pokročilé úrovni
  • schopnost odhalit riziková místa BOZP a PO na pracovišti

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení odpovídající pozici
  • zajímavé finanční odměny
  • 13.mzdu
  • kantýnu s vydatným jídlem
  • týden dovolené navíc
  • benefitní program využitelný na relaxaci a volný čas

  • místo výkonu práce: cca 35 minut v okolí Plzně