MISTR VÝROBY DOBROT - JEN 2 SMĚNY (35.-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Chtěli byste pracovat ve výrobě, kde o dobroty a sladké není nouze? Nebaví Vás noční směny a chtěli byste pracovat jen ve dvousměnném provozu? Rádi byste pracovali v české a prosperující společnosti? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se naším novým MISTREM VÝROBY DOBROT - JEN 2 SMĚNY (35.-40.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Koordinace zaměstnanců na směně
  • Motivace svěřeného týmu
  • Zaškolování nově příchozích zaměstnanců
  • Dohled nad dodržováním pracovních postupů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ potravinářství nebo praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Přirozené vůdčí schopnosti
  • Potravinářský průkaz

Co nabízíme?

  • Přísun dobrot dle potřeby
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport či masáže
  • Vzdělávací kurzy
  • Možnost podílet se na vývoji nových produktů
  • Bonusy
  • Více než 20 dní dovolené

  • Místo výkonu práce: Plzeň