VEDOUCÍ ODDĚLENÍ HSE (40 - 70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Jste člověk se zkušeností v oblasti HSE? Hledáte změnu v profesním životě, která by měla být velkou výzvou? Hovoříte anglickým jazykem a rádi byste jej využívali v praxi? Pokud Vás tato slova zaujala neváhejte reagovat na tuto pracovní pozici! Významná mezinárodní společnost hledá vedoucí posilu na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ HSE (40 - 70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • odpovědnost za HSE – ochrana zdraví, bezpečnost na pracovišti a ochrana životního prostředí
  • vyvíjení, implementace, udržování a zlepšování oblasti HSE
  • odpovědnost za soulad firemních směrnic a právních předpisů
  • podílení se na auditech
  • vedení týmu specialistů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - technické zaměření výhodou
  • alespoň 3 roky praxe z oblasti řízení BOZP, PO nebo životního prostředí
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • systematickou osobnost s dobrými komunikačními dovednostmi

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • služební automobil
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost růstu a rozvíjení se
  • závodní stravování
  • slevy u firemních partnerů

  • místo výkonu práce: Pardubice