POJĎTE PRACOVAT DO TŘÍDÍRNY DOKUMENTŮ - VYHRAZENO PRO OZP

Neaktivní nabídka

10000 - 10000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Hledáme kolegy a kolegyně do nového oddělení třídírny dokumentů! Pracovní pozice je určena pro lidi se zdravotním znevýhodněním. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis pro zařazení do výběrového řízení.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Třídit dokumenty a vykonávat jednoduchou administrativu

Co požadujeme?

  • Nemusíte mít maturitu ani praxi v administrativě
  • Hledáme flexibilního člověka, který se nebojí vzít práci do svých rukou
  • Pracovní pozice je vyhrazena pro OZP

Co nabízíme?

  • Práci v ranních hodinách v centru Hradce Králové
  • Úvazek na 4 hodiny denně
  • Plat 10 000 Kč + 1000 Kč bonusy a k tomu nadupaný benefit program
  • Lokalita: hledáme do Hradce Králové a Pardubic

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.