ELEKTROTECHNIK VE VÝROBĚ (OD 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte vzdělání v oboru elektro a hledáte zajímavou práci? Zajímá Vás prostředí rozvaděčů a rádi byste pracovali v úspěšné stabilní společnosti, která Vám pomůže se dále rozvíjet? Pak nám zašlete svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost přijme do svého týmu nového pracovníka/pracovnici na pozici: ELEKTROTECHNIK VE VÝROBĚ (OD 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • montáž a zprovoznění jednoúčelových strojů a přípravků
  • zprovoznění, testování a seřízení celé výrobní linky a jednoúčelových strojů
  • montáž elektroinstalace výrobní linky dle projektové dokumentace
  • parametrizace frekvenčních měničů a servozesilovačů
  • občasné výjezdy k zákazníkům

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání s elektrotechnickým zaměření
  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 - §10 výhodou!
  • praxi v oblasti elektromontáže NN
  • znalost kreslení elektroschémat a návrhu rozvaděčů NN
  • znalosti v oblasti pohonů a senzoriky

Co nabízíme?

  • příspěvek na dopravu
  • možnost jazykového vzdělávání
  • dotované stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní akce
  • práce na HPP

  • místo výkonu práce: Mikulov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.