PRODUKTOVÝ INŽENÝR - DIGITALIZACE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pohubujete se v oblasti elektroniky a digitalizace? Hledáte novou pracovní výzvu v prostředí vývoje? Máte VŠ vzdělání technického směru a prokazatelné zkušenosti v prostředí digitálních inovací, vývojů produktů/služeb? Pošlete mi svůj životopis! Nadnárodní společnost zabývající se vývojem elektroniky hledá kolegu na pozici: PRODUKTOVÝ INŽENÝR - DIGITALIZACE

Pracovní náplň

  • vývoj a podpora nových/služeb
  • řešení nestandardních situací ve vývoji
  • příprava strategie vývoje dnových produktů/služeb
  • implementace nových produktů na trh
  • řízení projektů
  • komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru techniky nebo marketingu
  • prokazatelné zkušenosti s vývojem produktů/služeb
  • zkušenosti z prostředí digitálních inovací
  • anglický jazyk na komunikativní úrovní
  • proaktivita a orientace na zákazníka
  • znalosti v oblasti efektivního řízení projektů

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení
  • benefity (stravenky, příspěvky na sport a kulturu)
  • prostor pro vzdělávání a kariérní růst
  • jazykové kurzy
  • zázemí moderní společnosti
  • nejnovější technologie

  • lokalitu Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.