CONTROLLER - MODUL SAP FI/CO (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Čísla, tabulky, analýzy, výstupy, reporting a prezentace...Hledáte podobnou pozici a máte praxi? Mluvíte se v pohodě anglicky? Pak hledáme právě Vás!!! Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: CONTROLLER - MODUL SAP FI/CO (50-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba finančních plánů a výhledů
  • Spolupráce na měsíčních uzávěrkách
  • Kontrola cenových kalkulací a dohled na skladovými položkami
  • Ad hoc finanční analýzy a statistické hodnocení
  • Controlling Investic

Co požadujeme?

  • Praxi ve výrobní společnosti podobné pozici
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (nutné)
  • Znalost SAP modul FI/CO (nutné)
  • Výborné znalosti MS Excel

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti s možností profesního růstu
  • Příjemnou pracovní atmosféru a milé kolegy
  • Flexibilní pracovní dobu a dny dovolené navíc
  • Příspěvky na dopravu a penzijní připojištění
  • Jazykové a odborné vzdělávání

  • Lokalitu: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.