ENVIRONMENTÁLNÍ SPECIALISTA Praha-východ

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste absolventem nebo již máte nějaké zkušenosti s oblastí EMS a HSE? Chcete se podílet na zlepšování environmetálního managementu společnosti? Domluvíte se s kolegy anglicky? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ENVIRONMENTÁLNÍ SPECIALISTA Praha-východ

Pracovní náplň

  • sledování působení společnosti na životní prostřední a její neustálé zlepšování v této oblasti
  • podílení se na projektech vedoucích k pozitivnímu zlepšování dopadu na environmentální oblast
  • zodpovědnost za dodržování předpisů v oblasti ochrany životního prostředí
  • řešení dopadu na ovzduší, vodní hospodářství aj.
  • nastavení bezpečnosti v oblasti práce s chemickými látkami
  • komunikace s příslušnými orgány
  • vedení potřebné dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zájem o oblast EMS
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pečlivost, samostatnost, systematičnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené bavíc
  • stravenky
  • občasný home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na vzdělání, sport, kulturu

  • vhodné i pro ABSOLVENTY

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ