KVALITÁŘ/KA na 2 směny (28000 - 35000)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Hledáte stabilní práci, kde využijete svých znalostí? V kvalitě jste už pracoval/a a máte praxi z automotive prostředí? Nebo jste kvalitář na začátku své kariéry a chcete nasbírat důležité zkušenosti a nevadí Vám práce v nepřetržitém provoze? Tak se nám ozvěte a získejte zaměstnání v silné firmě, která je moderní a dá svým zaměstnancům vyniknout.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za kontrolu a dodržování pracovních postupů a technologické kázně
  • Podílení se na analýze příčiny zjištěných chyb a provádění výstupů kontroly kvality výrobků
  • Vedení příslušné evidence, reportování
  • Být neustále v kontaktu s výrobou, technology a dalšími odd.
  • Měření a kalibrování

Co požadujeme?

  • Min. SOU, technický směr výhodou
  • Praxe práce dle výkresové dokumentace, v používání měřidel a jejich kalibrace
  • Práce s PC – uživatelská znalost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • 25 dnů volna
  • Propracovaný systém bonusů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky nad rámec ZP
  • Navýšení mzdy po zkušební době
  • Příspěvek na stravování, stravenky za noční a víkendové směny
  • Důraz na odborná školení
  • Místo práce: okres Havlíčkův Brod

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.