CNC OPERÁTOR VE SMĚNNÉM PROVOZU (28-42.000KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Do moderní a stabilní výrobní společnosti hledáme pečlivé pracovník k CNC strojům! Vyznáte se v technických nákresech? Jste vyučen v technickém oboru? Umíte vytvářet programy na CNC strojích? Přidejte se do skvělého a mladého týmu! Zašlete mi svůj životopis a získejte pracovní příležitost!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Seřizování CNC obráběcích strojů
  • Určování vhodných parametrů pro nastavení stroje
  • Programování CNC strojů

Co požadujeme?

  • Ukončené SOU technického směru
  • Chuť pracovat ve směnném provozu
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Znalost technické dokumentace

Co nabízíme?

  • Velice zajímavé finanční ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Volné víkendy
  • Závodní stravování
  • Moderní výroba
  • 25 dní dovolené

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.