ODBORNÝ PRODEJCE – DŘEVOOBRÁBĚCÍ NÁSTROJE (29.000 Kč + PROVIZE Z PRODEJE)

Neaktivní nabídka

od 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Společnost PILART hledá do své specializované prodejny v Blansku nového kolegu. Jste technicky zdatný a rád v praxi uplatníte také svoje obchodní dovednosti? Chcete pracovat pro českou společnost a ne pro velkou zahraniční korporaci? Pak neváhejte a pošlete svůj životopis. Česká společnost PILART působí na trhu již 18 let a je výhradním zástupcem pro prodej dřevoobráběcích strojů značky HOLZ-HER v České republice. Nyní hledá do svého týmu kolegu na pozici: ODBORNÝ PRODEJCE – DŘEVOOBRÁBĚCÍ NÁSTROJE (29.000 Kč + PROVIZE Z PRODEJE)

Česká firma

Pracovní náplň

  • Prodej a poradenství v oblasti dřevoobráběcích nástrojů na prodejně
  • Administrace e-shopu (doplňování sortimentu a optimalizace)
  • Zpracování cenových nabídek
  • Administrativa, příjemky, objednávky, faktury
  • Logistika
  • Pevná pracovní doba po – čt od 8 do 17 h, pá od 8 do 16 h.

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (ideálně technické, ale není to podmínkou)
  • Nadstandardní uživatelskou znalost práce na počítači
  • Zkušenosti z obdobné pozice - výhodou (např. se správou e-shopu)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, týmovost, loajalitu, bezúhonnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v rostoucí tuzemské společnosti
  • Služební telefon
  • Možnosti profesního i platového růstu
  • Bonusy/prémie nad rámec mzdy
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

  • Místo výkonu práce: Blansko, Ericha Roučky 11

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.