IT PRODUCT MANAGER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste ostříleným profesionálem v oblasti IT? Zajímáte se o problematiku tiskových řešení a ITS? Chcete pracovat na mezinárodních projektech a intenzivně využívat angličtinu? Pokud máte rádi výzvy a chcete být součástí nadnárodní společnosti, pošlete nám Vaše CV ještě dnes! IT PRODUCT MANAGER

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Správa svěřeného portfolia.
  • Starost o life-cycle produktu.
  • Komunikace se zahraničními zákazníky a dodavateli.
  • Úzká spolupráce s kolegy z Německa.

Co požadujeme?

  • Zkušeností na obdobné manažerské pozici.
  • Základní znalost problematiky sítí.
  • Orientaci v Linux a Windows.
  • Orientaci v Cloudových technologiích.
  • Logické a analytické myšlení.
  • Dobrou orientaci v oblasti IT.

Co nabízíme?

  • Osobní rozvoj formou detailního Training programu.
  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti.
  • Praci na zajímavých projektech.
  • Mladý a dynamický kolektiv.
  • 25 dnů dovolené + SickDays.
  • Multisport karta.
  • Skvělé teambiuldingy.

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.