MONTÉR (27.-31.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Chcete si najít zaměstnání u perspektivní společnosti, která je ve svém oboru leader na trhu? Jste manuálně zručný? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost z oblasti čerpacích stanic s majoritním podílem na trhu hledá do svého týmu kolegu na pozici: MONTÉR (27.-31.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Budete provádět montážní práce dle požadavků.
  • Pracovat s materiálem podle výkresové dokumentace.
  • Určení montážních postupů.
  • Kontrola kvality svárů, začištění a provádění zkoušek.
  • Kontrola zhotovených výrobků.
  • Udržování techniky a nástrojů.

Co požadujeme?

  • Aspoň 1 rok na obdobné pozici.
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost strojírenských norem.
  • Manuální zručnost
  • Průkaz odborné kvalifikace - VÝHODOU.

Co nabízíme?

  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Férové finanční ohodnocení
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Zázemí menší rodinné firmy

  • Lokalita: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!