VÝVOJÁŘ MECHATRONIKY

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Hledáte novou pracovní výzvu? Orientujete se v programování řídicích systémů? Tak nám zašlete životopis a staňte se VÝVOJÁŘEM MECHATRONIKY!

Pracovní náplň

  • Vývoj programů a modernizace
  • Práce s technickou dokumentací
  • Analýza a údržba SW
  • Identifikace potřeb v oblasti HW
  • Optimalizace nákladů

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Ochota práce na 3 směny
  • Praxi v programovaní řídicích systému Siemens a B&R
  • Praxi s prvky automatizace značek Festo a SMC
  • Samostatnost, zodpovědnost a orientaci na výsledek

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • 5 dní dovolené nad rámec zákona
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Možnost závodního stravování
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem