MAINTENANCE MANAGER - AUTOMATION ENGINEER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte SŠ/VŠ strojírenské nebo elektrotechnické vzdělání a zkušenosti s automatizací výroby? Mluvíte plynule anglicky? ANO? Těším se na Váš životopis! Česká biotechnologická společnost hledá posilu: MAINTENANCE MANAGER - AUTOMATION ENGINEER

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Komunikace s dodavateli technologií
  • Řešení poruch a závad
  • Samostatná a systematická údržba výrobních linek
  • Nastavování a seřizování výrobních linek
  • Plánování validací výrobních linek
  • Vedení technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání strojního nebo elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s automatizací výroby
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Základy programování a/nebo SQL - výhodou
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. § 6 až 8 - výhodou
  • Komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení vč. firemních benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zázemí moderní biotechnologické společnosti
  • Podpora vzdělávání, školení, kurzů

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.