HW SPECIALISTA (50.000 - 85.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste člověk s orientací na návrhy, vývoj a design HW produktů? Oblast elektrotechniky je Vám blízká? Angličtina pro Vás není překážkou? Pak jste náš člověk a pošlete mi hned Váš životopis! Technicky založená společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: HW SPECIALISTA (50 - 85.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Vývoj a návrh HW (návrh obvodů a plošných spojů)
  • Implementace do stávajících produktů nejnovější technologie
  • Podíl na vývoji prototypů
  • Vytváření technické dokumentace
  • Komunikace s kolegy z SW vývoje a s dodavateli

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Znalost HW – EAGLE/ FUSION 360
  • Znalost pájení
  • Anglický jazyk - alespoň porozumění odborných textů
  • Analytické myšlení a důraz na kvalitu

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost vzdělávacích kurzů
  • Občerstvení na pracovišti
  • Kafeterie
  • Teambuildingové akce
  • Práce s nejnovějšími technologiemi
  • Možnost osobního rozvoje

    Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!