SEŘIZOVAČ STROJŮ (24 - 28.000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte zkušenosti se seřizováním a údržbou automatických strojů? Nebojíte se výzev? Hledáte zaměstnání ve stabilní a rozvíjející se společnosti? Čekám právě na Váš životopis! Rostoucí výrobní společnost hledá do svých řad kolegu na pozici : SEŘIZOVAČ STROJŮ (24 - 28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • seřizování automatických strojů
  • nastavování parametrů
  • akutní opravy strojů
  • údržba strojů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu
  • zkušenosti s automatickými linkami (výhodou)

Co nabízíme?

  • bonusy
  • závodní stravování
  • možnost kariérního růstu
  • přátelský kolektiv

  • lokalitu Liberec