OBCHODNÍK V ZEMĚDĚLSTVÍ – VYSOČINA (od 50.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte vzdělání z oblasti zemědělství a praxi v oboru? Rádi byste pracovali pro přední světovou zemědělskou společnost? Nebaví Vás vysedávání v kanceláři, ale rádi se aktivně podílíte na budování dlouhodobých partnerských vztahů? Pokud jste odpověděli ANO, tak hledáme právě Vás! OBCHODNÍK V ZEMĚDĚLSTVÍ – VYSOČINA (od 50.000 Kč)

Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Každodenní komunikace s klienty a budování dlouhodobých partnerských vztahů
  • Pracovní cesty v rámci svěřeného regionu
  • Akvizice nových obchodních partnerů
  • Odpovědnost a plnění nastavených cílů
  • Prezentování společnosti na veletrzích, konferencích apod.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání se zaměřením na zemědělství
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Vyjednávací dovednosti na vysoké úrovni
  • Ochota cestovat za zákazníky
  • Týmovost, samostatnost a flexibilitu
  • Aktivní řidič skupiny B

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Bonusy a prémie
  • Důchodové a životní pojištění
  • Služební automobil

  • Nástup možný IHNED
  • Míst výkonu práce: Vysočina