REVIZNÍ TECHNIK - VÝTAHY (38–40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti se servisem výtahů a revizemi? Měl jste možnost vést menší kolektiv? Pak hledáme právě Vás! Stabilní výrobní a servisní společnost hledá kolegu na pozici: REVIZNÍ TECHNIK - VÝTAHY (38–40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Servisní a revizní činnost
  • Pravidelná diagnostika a údržba výtahů
  • Zodpovědnost za provozuschopné zařízení
  • Koordinace členů týmu, kontrola dodržování bezpečnosti práce
  • Komunikace se zákazníky, tvorba cenových nabídek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnická
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. §6 a více
  • Praxi s vedením týmu lidí - výhodou
  • Zkušenosti s tvorbou cenových nabídek - výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Zkušenosti se servisem výtahů a revizemi

Co nabízíme?

  • Služební automobil k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu: Brno a přilehlé okolí