TECHNIK CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ (50.-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

Máte vystudovaný obor chladící technika? Máte již zkušenosti na obdobné pozici nebo byste takové zkušenosti rádi získali? Nevadí Vám cestování po České republice případně Slovensku? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se novým TECHNIKEM CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ (50.-65.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • montáž velkých chladících celků
  • nastavení a zprovoznění celých zařízení
  • podpora servisních techniků
  • cestování po ČR a SK

Co požadujeme?

  • min. výuční list v oboru chladící techniky
  • vyhláška 50/78 §6
  • certifikát páječe
  • certifikát kategorie 1 – chlazení – oprava, servis a revize chladících zařízení

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • služební automobil, telefon i notebook - i k soukromým účelům
  • kvartální bonusy
  • stravenky
  • příspěvek na pojištění

  • místo výkonu práce: celá ČR + SK