ZKUŠENÝ FINANČNÍ KONTROLOR s AJ (50 - 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Práce s čísly, tvorba tabulek, analýz, výstupů a reportingu je pro Vás zábavou a hledáte novou pracovní příležitost? Mluvíte anglicky na denní bázi? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám životopis! Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do svého týmu novou posilu na pozici: ZKUŠENÝ FINANČNÍ KONTROLOR s AJ (50 - 60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Kalkulace, nabídky, analýzy
  • Reporting
  • Tvoření rozpočtů
  • Měsíční, roční uzávěrky
  • Tvorba firemní statistiky

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni - denní komunikace
  • Praxe z controllingu ve výrobní společnosti podmínkou
  • Analytické myšlení, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí perspektivní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Zvýhodněné stravování
  • Možnost výhodného mobilního tarifu
  • 13.a 14.plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek pro dárce krve

  • Místo výkonu práce: Poděbrady