Hlavní účetní

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Tábor

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • tvorba daňových přiznání (DPH, Kontrolní hlášení, DPPO)
  • příprava podkladů pro měsíční a roční účetní uzávěrky
  • zpracování a evidence účetních dokladů účtování došlých faktur
  • kontrola účtů a saldokont
  • evidence majetku společnosti

Co požadujeme?

  • znalost účetnictví, daní a zákonných norem ve svěřené oblasti
  • odpovídající praxi v oblasti účetnictví nebo podnikových financí
  • vzdělání ekonomického směru
  • dobrou znalost MS office
  • důslednost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • angličtina nebo francouzština výhodou

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Možnost delšího neplaceného volna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.