INŽENÝR VÝROBY (35.-45.000 Kč) - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Zajímáte se o svět robotiky, automatizace a celkově o nové moderní technologie? Rádi byste našli pracovní uplatnění po vysoké nebo chcete jen změnit své stávající zaměstnání? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se novým INŽENÝREM VÝROBY (35.-45.000 Kč) - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Zastřešení a aplikace nových technologií pro výrobu
  • Implementace nových technologií do výroby
  • Komunikace s dodavateli
  • Vytváření nákupních specifikací
  • Komunikace s kolegy v Čechách i zahraničí

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání - technické zaměření
  • Komunikativní angličtinu min. B1
  • Zájem o nové technologie

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na penzijko/životko
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Cafeterie
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Plzeň