PRODUKTOVÝ MANAŽER PRO ZAKÁZKOVOU VÝROBU (40000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Říká Vám něco hydraulický systém? Chtěli byste pracovat pro mezinárodní stabilní firmu, která své lidi dokáže ocenit? Chcete občas pracovat z domu a nebo si ráno přijít v klidu později? Pokud ano, pošlete mi svůj životopis. Brněnská firma hledá nového kolegu/kolegyni!

Pracovní náplň

  • Budete vytvářet nabídku interním zákazníkům a dávat technickou podporu projektovým manažerům
  • Budete upřesňovat technické požadavky projektů, které budete řídit
  • Spolupracovat na přípravě kusovníků a při tvorbě kalkulací
  • Podílet se na technické kontrole příchozích objednávek, různých technických dokumentů

Co požadujeme?

  • VŠ technického oboru
  • Nutná znalost alespoň jednoho z jazyků – AJ/NJ na úrovni B1-2
  • Znalost výrobních programů průmyslové hydrauliky (znalost hydraulických systémů výhodou)
  • Pokročilá práce na PC samozřejmostí
  • Asertivní, proaktivní osoba odolná proti stresu
  • Schopnost práce sám i v týmu

Co nabízíme?

  • Bonusový systém
  • 25 dní dovolená
  • Ráno a odpoledne můžeš přijít/odejít, kdy chceš
  • 3 sickdays
  • Možnost občasného Homeoffice
  • Dotované stravování na místě
  • Stabilní firma s mezinárodním zázemím
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinu
  • Příspěvek na penzijko
  • Jazykové a další vzdělávání
  • Sportovní, zaměstnanecké akce
  • Místu výkonu práce Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.