TECHNIK BOZP SENIOR (35 - 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte zkušenosti s prací Bezpečnostního technika ve výrobní společnosti? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Chcete se podílet na projektech mezinárodní výrobní společnosti a hledáte uplatnění v kraji Vysočina? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: TECHNIK BOZP SENIOR (35 - 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zavádění programů prevence úrazů nebo poškození zdraví
  • Zpracování postupů pro zajištění bezpečnosti práce
  • Dohled nad dodržováním zdravotních a bezpečnostních norem
  • Sledování dodržování zásad bezpečnosti práce a ochrany zdraví
  • Doporučování opatření, která povedou ke zlepšení

Co požadujeme?

  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici ideálně ve výrobní společnosti
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v oblasti BOZP i PO
  • Znalost příslušných předpisů s nakládáním s chemickými látkami včetně odpadů, ovzduší a vod
  • ISO 45001, znalost legislativy
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 5. týdnů dovolené
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Příspěvky na PP a ŽP
  • Možnost odborného vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Žďársko