ELEKTRO SPECIALISTA - 2 SMĚNY (AŽ 33 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 sb, §6? Zajímá Vás údržba strojů a zařízení? Chcete práci v moderním a čistém prostředí a jste ochotný pracovat na 2 směny? Pak reagujte na inzerát: SPECIALISTA ELEKTRO NA 2 SMĚNY (AŽ 33 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Oprava všech strojů a zařízení (aby nebyl narušen chod výroby).
  • Pravidelná údržba strojů a zařízení.
  • Údržba budovy.
  • Oprava akutních problémů, které vznikly při výrobě a odstraňování prostojů.
  • Spolupráce s výrobou, s externími servisy, se správou budovy (občasná spolupráce na údržbě budovy).

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technické nebo přímo elektro vzdělání.
  • Zkušenost s údržbou budov a strojů podmínkou.
  • Schopnost určit a najít vadu, samostatně ji opravit.
  • Vyhláška 50/§6 podmínkou.
  • Praxi s nástroji, orientaci ve výkresové dokumentaci a elektroschématech.
  • Základní znalost práce na PC (SAP výhodou).
  • ŘP sk. B – příležitostné cestování.
  • Ochotu pracovat na 2 směny (Ranní/Odpolední).
  • 1 x za 8 týdnů držet mobilní pohotovost (mimo pracovní dobu a během víkendů).

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti – projekty na několik let dopředu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Propracované zaškolení.
  • Stravenky.
  • Směny bez víkendů.
  • Příspěvek na volný čas v rámci systému Cafeterie.
  • Příplatky nad rámec ZP.
  • Po zkušební možnost využívat zvýhodněné mobilní tarify (zapojení rodiny, až 4 tel. čísel).
  • Zdarma svoz autobusem z centra Brna do Modřic.

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.